JavaScript kan være deaktivert i din nettleseren. For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser.

Dr. Schrammek Sensiderm Stress Protect Cream
En absolutt SOS krem og klimakrem som roer ned rødhet og styrker de små kapillærerne i ansiktet, noe som er veldig heldig for de som sliter med litt rødhet i kinnene.
Rik dag og nattkrem for irritert og veldig tørr hud. Kan brukes som en SOS krem og kuldekrem. Roer ned rødhet og styrker de små kapillærerne i ansiktet, noe som er veldig heldig for de som sliter med litt rødhet i kinnene. Utrolig rik og nærende krem for veldig tørr hud.
Kremen absorberes raskt og etterlater ikke huden fet. Reduserer stress symptomer i tillegg til kløe eller følelse av stramhet i huden. Styrker huden og er et «must» for oss som bor i Skandinavia.
50ml
Kan brukes morgen og kveld etter serum
Gnistringen i huden ved berøring etter Green Peel behandlingen er næringsfulle urter som jobber aktivt på innsiden i flere dager og er en behandling vi utfører hver eneste uke på Beths Beauty. Vi avslutter alltid behandlingen med mirakelkremen Blemish Balm som er en av våre bestselgere her på nett og i våre salonger. Dr. Schrammek sine plantebaserte dermatologiske produkterer er uten parabener, utviklet for å styrke og forbedre alle hudtyper i alle aldre. Velkommen til en verden av hollistisk behandingsfilosofi.
frakt
retur
garanti